Wydarzenie Nie musisz być idealny, aby osiągać niemożliwe

Do wydarzenia zostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Tak było na poprzednich edycjach

Zanim osiągniesz w życiu sukces, nierzadko będzie czekać na Ciebie po drodze fura wyzwań i trudnych decyzji. Znacznie łatwiej podołać temu wszystkiemu kiedy jest się otoczonym kochającą rodziną i zgranym zespołem. Nie musisz być idealny, żeby wejść na szczyt. Nie musisz wszystkim się podobać, żeby budzić szacunek!

USŁYSZYSZ SAME AUTENTYCZNE HISTORIE

Każdy, kto wystąpi na scenie, podzieli się z Tobą swoją niesamowitą i inspirującą historią, która wydarzyła się naprawdę. Dorota Wellman przekona nas, że prawdziwe sukcesy zależą od nas samych, a nie od tego co może wydawać się innym. Tomasz Kalko ukaże jak budować prawdziwie wartościowe życie i jak odnaleźć swoją drogę. Zaś Łukasz Krasoń kolejny raz udowodni, że to co najtrudniejsze zaczyna być najłatwiejsze, kiedy działamy, a nie tylko o tym działaniu myślimy.

Wszystko zostanie okraszone specjalnym występem Adama Sztaby wraz z orkiestrą oraz magią sceniczną Sebastiana Prokopa

To oni będą Ciebie inspirować

Łukasz Krasoń

Łukasz jest mówcą inspirującym, inicjatorem wielu akcji społecznych. Nazywany jest dr Action w związku z jego dużą aktywnością. Występował na wielu wydarzeniach skupiających setki i tysiące uczestników, na jednej scenie m.in. z: Brian’em Tracy, Jackiem Walkiewiczem, Tomaszem Kamelem, Szymonem Hołownią, Kevinem Hoganem i wielu innymi. Inspirował środowiska polonijne w USA, Wielkiej Brytanii oraz Holandii.

Mimo młodego wieku, jego doświadczenia i zapał pozytywnie wpływają na uczestników jego wystąpień, których wzrusza, inspiruje i zjednuje w pozytywnym działaniu. Tej umiejętności mogą mu pozazdrościć liderzy i menedżerowie wielu zespołów.

Dorota Wellman

Kobieta – Wulkan. Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Dynamiczna, z poczuciem humoru, zarażająca pozytywna energią i radością życia. Jej żywiołem jest prowadzenie programów na żywo, gdzie wszystko może się zdarzyć! Razem z Marcinem Prokopem tworzą charyzmatyczny duet w programie Dzień dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program “Miasto kobiet”. Felietonistka Wysokich Obcasów.

Laureatka dziennikarskiej nagrody Wiktory i wielu innych nagród. Według Gazety Wyborczej jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach. Druga najcenniejsza polska gwiazda w roku 2017 według rankingu Forbes.

Tomasz Kalko

Trener, coach, mentor, mówca motywacyjny i menadżer z dwudziestoletnim stażem. Przeszkolił ponad 20.000 osób. Absolwent szkoły Trenerów Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Prowadzi szkolenia z przywództwa, komunikacji, psychologii w biznesie, sprzedaży, wywierania wpływu i autoprezentacji. Aktywny menadżer – Dyrektor ds. Rozwoju i szef działu szkoleń w firmie BLACHY PRUSZYŃSKI. Prywatnie mąż oraz ojciec.

Michał Zawadka

Optymista. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Założyciel Mind&Dream, pierwszego i jedynego wydawnictwa w Polsce, ukierunkowanego na rozwój osobisty i społeczny dzieci i młodzieży.

Pisarz, autor bestsellerowych książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży sprzedanych do tej pory w prawie dwustu tysiącach egzemplarzy: seria dla młodzieży „Chcę być kimś!” „Galeria bajek. Gallery of fairy tales”, z obrazami Rafała Olbińskiego i przedmową profesora Tonego Buzana,  „Zarządzanie marzeniami. / Managing your dreams”, rekomendowaną przez Briana Tracy oraz „Mądrość z Natury”

Zagrał ponad 1400 przedstawień teatralnych na różnych kontynentach. Na scenie spędził ponad 8000 godzin.

 .

Wydarzenie poprowadzi Sebastian Prokop

Z wykształcenia dziennikarz. Współzałożyciel agencji mówców powerspeech.pl i manager gwiazd. Prywatnie pasjonat dobrych śniadań i gitarzysta zespołu punk rockowego.

Dla Kogo?

  • Dla każdego kto czuje, że nie może się dogadać z samym sobą.

  • Dla każdego kto pragnie radzić sobie z codzienną zawieruchą i własnymi słabościami.

  • To wydarzenie jest dla każdego kto chce zmienić coś w swoim życiu na dłużej niż tylko na chwilę.

Gdzie i Kiedy?

widzimy się 27 października od godziny 17:30 do 21:30 w Warszawie (rejestracja od godziny 16:30)

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego
ul. Jacka Kaczmarskiego 59
00-997 Warszawa

Za ile?

Promocyjne ceny obowiązują do 12.10.2019r.

Pojedynczy bilet

Wariant podstawowy
97
  • bilet na wydarzenie
  • przerwa kawowa i poczęstunek
Rezerwuję

Pakiet na pięć

Propozycja dla grupy
397
  • 5 biletów na wydarzenie
  • przerwa kawowa i poczęstunek
Rezerwuję

W przypadku chęci zakupu większej ilości biletów lub chęci wypromowania się na wydarzeniu prosimy pisać na kontakt@lukaszkrason.pl

Nasi Złoci Sponsorzy

Nasi Patroni Medialni

Nasi Partnerzy

Opinie uczestników wcześniejszych edycji wydarzenia

Bywałem na różnych wydarzeniach motywacyjnych czołowych Mówców w Polsce. Jednak to wydarzenie organizowane przez Łukasza i Małgorzatę Krasoń miało swój, niepowtarzalny pierwiastek – klimat, którego nie doświadczyłem u innych gwiazd – szeroko rozumianego – Coaching’u. Długo się zastanawiałem w czym tkwi szkopuł i chyba już wiem… AUTENTYCZNOŚĆ. Łukasz we wszystko, co robi wkłada 100% siebie. Z Jego ust można usłyszeć czystą esencję motywacji, popartą tylko i wyłącznie historiami z Życia – niektóre mogą bawić, smucić, a jeszcze inne skłonić do głębokich refleksji.

Ja również jestem na wózku i można by pomyśleć, że patrzymy z tej samej perspektywy. Nic bardziej mylnego; Łukasz pozwala spojrzeć na własne Życie Jego oczyma, co gwarantuje kopa w zacne cztery litery. Dlatego to nie jest Polski Nick Vujicic. To jest AŻ Łukasz Krasoń.

Łukasz Czerwiński

Lukasz Krasoń to wyjątkowa osoba . Wiem że przygotowuje się do kolejnej edycji „Nie musisz być idealny, aby osiągać niemożliwe”. Ten tytuł to szczera prawda, przekonajcie się sami wybierając się na to spotkanie. Polecam wszystkim, którzy borykają się z różnymi przeciwnościami losu.

Gwarantuję, że nikt nie będzie zawiedziony i wiem, że takiej motywacji jaką daje ten człowiek nie można zlekceważyć… Byłam, słyszałam i pamiętam!

Ula Bugalska

Dziękuję bardzo za wydarzenie i cudowna atmosferę, którą tworzą wspaniali i wielcy ludzi. Łukasz płakałam na Twoim przemówieniu… to takie proste, a zarazem tak trudne… ogrom w Tobie siły i miłość do tego co robisz. Wspaniała osoba jest przy Tobie, która również ma moc i siłę, razem możecie osiągnąć wszystko, niemożliwe nie istnieje. Gratuluję… Podziwiam… Wspieram… Przytulam… i proszę o więcej.

Elzbieta Strzyga-Zdanowska

Łukasz Krasoń to świetny mówca motywacyjny oraz człowiek czynu. Jego Historia udowadnia, że niemożliwe można czasem lekko nagiąć. Łukasza miałem przyjemność poznać na jego szkoleniu i facet zaskoczył mnie podejściem, do prowadzenia biznesu, charyzmą oraz odwagą bycia sobą. Łukasz to taki typ człowieka, który widząc, że wiatr wieje zamiast narzekać rozkłada żagle i robi swoje.

Łukasz Chrzanowski

„Nie musisz być idealny, aby osiągać niemożliwe” to niewątpliwie potężna dawka pozytywnej energii, inspiracji i dobrego humoru. To niezwykli ludzie, ich zapierające dech historie oraz przepiękne wzruszenia. To w końcu odpowiednia przestrzeń na zajęcie się sobą i swoimi marzeniami. Miałam to szczęście być na wszystkich poprzednich edycjach i każde uważam za ogromną inwestycję w siebie. „Noszę w portfelu” również dwa spełnione marzenia i nadal walczę o kolejne.

Jestem ogromnie wdzięczna za pomysł, działanie i niesłabnący zapał. Jestem wdzięczna za umożliwienie mi poznania tak fantastycznych ludzi.

Cała załogo! Będę z Wami do końca świata i jeden dzień dłużej. Z całego serducha polecam!

Marlena Pióro

Tematem przewodnim 2 edycji były relacje międzyludzkie. Łukasz podkreślał, że nic nikomu w relacji się nie należy. Zachęcał, byśmy znaleźli z bliskimi wspólny język i nazywali rzeczy takimi, jakie faktycznie są, a nie widzieli ich takimi, jakimi oczekujemy, że będą. Większość z obecnych, wcześniej czy później, uroniła łzę wzruszenia. Na policzkach skropliło się wzruszenie oraz podziw dla siły i wytrwałości, jakie kryją się w tym drobnym mężczyźnie.

Łukasz w swoich pięknych historiach pokazuje to, co jest ważne w życiu, przekazuje uniwersalne lekcje, o których większość z nas doskonale wie, ale nie praktykuje na co dzień. Łukasz ma także „nosa” do dobrych ludzi. Zaprosił na swoje wydarzenie osoby niezwykle otwarte, z serduchem na dłoni. Obnażyły one swoje życiowe doświadczenia, chcąc zagrzać zgromadzonych do walki o marzenia i lepsze życie, by dodać otuchy wątpiącym.

Katarzyna Chylińska

Absolutnie popieram Twoją postawę. Wspierasz i mówisz ludziom o tym, że warto dbać o to co już mają. Należy cieszyć się z każdego dnia. Cenić każdą wspaniałą chwilę… Dziękować za to co już się posiada i pielęgnować relacje. Marzy mi się spotkać na swojej drodze właściwego partnera.

Adriana Stachurska