Power Speech | Łukasz Krasoń - oficjalna strona mówcy motywacyjnego

Inspirujący Power Speech

W dzisiejszym świecie ciągłego doskonalenia się, nieustających zmian w organizacjach i wyścigu o najlepszą markę, klienta lub produkt, ludzie mają co raz mniej przestrzeni na osobistą refleksję. W odwiecznym biegu skupiają się na własnych słabościach, niedociągnięciach i statystykach sprzedaży.

Dlatego warto znaleźć przestrzeń na spotkanie z człowiekiem, który jest żywym dowodem na to, że nie trzeba być idealnym, aby osiągać niemożliwe. Jego wystąpienie pełne jest autentycznych historii oraz przykładów jak konsekwentnie i z siłą marzeń koncentrować się na tym co mamy. Nakierowuje ludzi do refleksji nad własnym życiem, karierą i obrazem siebie w organizacji.

Życiowy przekaz, że warto wprowadzać oczywiste prawdy w życie pomaga ludziom spojrzeć na swoją pracę, z zupełnie innej, dotąd nieznanej perspektywy.

Przykładowe Tematy Wystąpień:

1. Nie musisz być idealny

2. Niemożliwe jest osiągalne

3. Koniec z narzekaniem

Mówca:

Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny, autor, ekspert telewizyjny, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców oraz współtwórca projektu Wstań i Jedź. Od 7 roku poruszający się na wózku z powodu zaniku mięśni. Wtedy też zaczął wykształcać i praktykować to, co dzisiaj jest inspiracją dla tysięcy ludzi czyli: odwagę, wiarę w siebie, cierpliwość, upór i pomysłowość.

Przez prawie 10 lat swojej działalności jako mówca przemawiał praktycznie w całej Polsce, ale także dla Polonii w Stanach Zjednoczonych, Anglii czy Holandii. Z powodzeniem inspiruje pracowników firm, czy uczestników konferencji (np. w trakcie takich wydarzeń jak VI Śląskie Targi Medyczne, dedykowane menedżerom placówek medycznych obradujących nad kształtem ochrony zdrowia w Polsce).

Szczegóły:

Power Speech trwa od 30 do 60 minut i jest zawsze dostosowany do danej grupy odbiorców. Wystąpienia nadają się zarówno dla małych grup (ok. 10 osób), jak i dla grup bardzo licznych.

Oprócz wiedzy merytorycznej, nasze przemówienia przede wszystkim cechuje ich autentyczny i emocjonalny charakter. Całość jest zawsze tak konstruowana, aby uczestnicy czuli się swobodnie, a inspiracja zostawała już na zawsze.

Zapytania o Wykłady Motywacyjne:

Krzysztof Gerula

Tel: +48 501 606 606

info@lukaszkrason.pl