Łukasz Krasoń – strona oficjalna

Mówili, że może pożyję do dwudziestki piątki – właśnie skończyłem 35 lat!

zdjęcie z urodzin Łukasza Krasonia

A wszystko to dzięki cudownym ludziom. Moim rodzicom, Danusi, Adasiowi, całej gromadce przyjaciół i znajomych. Bez nich nie byłbym w stanie wstać z łóżka, a co dopiero być ojcem, mężem, mówcą motywacyjnym, społecznikiem, twórcą video, inspiracją dla setek tysięcy…

Nie macie pojęcia jak często marzyłem o tym, aby robić coś co nie jest ważne tylko dla mnie ale i dla innych. Wasze zaangażowanie i niesienie mnie na swoich plecach jest dowodem na to, że jestem na właściwej ścieżce.

Wszystkie te zmagania z przeciwnościami losu, te wartościowe rozmowy, sukcesy i sukcesiki doprowadziły mnie do tego momentu. Do momentu, w którym zakusuje rękawy i idę wywalczyć tam, gdzie naprawdę można odmienić życie milionom…

Zostanie posłem z ramienia Polska 2050 i reprezentowanie innych, to nie są przelewki. To wielka odpowiedzialność i wysiłek zarówno psychiczny jak i fizyczny. Jestem jednak gotowy do tej drogi. Odnoszę wrażenie, że nigdy nie będę już lepiej. To jest czas, aby pokazać, że w Polsce możemy czuć się RÓWNOWAŻNI. RÓWNI i WAŻNI.

Urodziny to czas celebracji tego co już za nami ale także radość na myśl tego, co dopiero przed nami. Mojej ekscytacji i radości chyba już nawet nie da się zmierzyć, skali brakło zaraz po wystrzale pierwszego korka od szampana wczoraj!

Dziękuję mojemu „Zwycięskiemu Sztabowi”, który pomógł zorganizować tę wczorajszą imprezę. Dziękuję mojej Danusi, która dba o mnie i w jakiś sobie tylko znany sposób popycha mnie do przekraczania kolejnych moich ograniczeń.

Dziękuję Klubokawiarnia Pożyteczna za to, że mogliśmy wszyscy się spotkać właśnie u nich. Piękną energię tworzą Ci ludzie. Szczerze polecam to miejsce.

Dziękuję wszystkim, którzy zostawili cząstkę siebie wczoraj. Dzięki Wam ten dzień zostanie w mojej pamięci już na zawsze. Dziękuję za wszystkie życzenia jakie otrzymałem.

Oczywiście nie miejcie złudzeń – za rok robimy jeszcze większy tort i tworzymy jeszcze więcej pięknych wspomnień ????

Udostępnij wpis