Historia i biografia niezwykłego człowieka | Łukasz Krasoń

Łukasz Krasoń

 

Poprzez wszystko to co robię rzucam wyzwanie obecnej wersji świata.
Wierzę, że do czerpania radości z życia nie potrzebujemy być idealni, a nasza siła jest bliżej niż nam się wydaje. Rzucam wyzwanie światu, tworząc i dając inspirujące przemówienia i treści, po których już nic nie jest takie samo.

Łukasz Krasoń

Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny, przedsiębiorca, społecznik, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, „spełniający się marzyciel”. Prywatnie szczęśliwy ojciec i zakochany facet.

Życie Łukasza szybko nabrało tempa. W wieku 7 lat wylądował na wózku inwalidzkim. Wtedy też zaczął wykształcać i praktykować to, co dzisiaj jest inspiracją dla tysięcy ludzi czyli: odwagę, wiarę w siebie, cierpliwość, upór, pomysłowość, umiejętność pozytywnego myślenia.

Nauczył się słuchać ludzi, planować i działać. We wrześniu 2011 zamieszkał w Barcelonie. Ani braki fizyczne, ani stereotypy, ani gorsze dni, nic nie mogło go powstrzymać.

W Barcelonie Łukasz odkrył misję swojego życia i swój nowy zawód. Został mówcą motywacyjnym. Po powrocie do Polski w październiku 2012 roku zaczął realizować swoją wizję – mniej narzekania wokół na swój los i więcej  zmotywowanych ludzi w Polsce i na świecie. Przemawiał na jednej scenie m.in. z Brianem Tracy, Nickiem Vujiciciem, Mariuszem Szubą, Tomaszem Kamelem, Beatą Kapcewicz, Sebastianem Kotowem, Jurkiem Owsiakiem, Jackiem Walkiewiczem czy Kevinem Hoganem. W roku 2013 zaprojektował i z grupą przyjaciół zrealizował Ogólnopolski Konwój rowerowy Wstań i Jedź (więcej tutaj).

Ponieważ urzeczywistnianie marzeń Łukasz Krasoń ma we krwi, ostatnie dwa miesiące 2014 roku spędził w Stanach Zjednoczonych, gdzie realizował swoje autorskie Tournee Motywacyjne dla Polonii. W sumie 11 spotkań w 5 różnych stanach. Przemawiał ponadto w Anglii i Holandii, wszędzie wzbudzając wielkie emocje i skłaniając uczestników do głębokiej refleksji.

Z powodzeniem inspiruje także pracowników firm, czy uczestników konferencji. Np. w trakcie takich wydarzeń jak VI Śląskie Targi Medyczne, Festiwal Inspiracji, Gali Tygodnika „Do Rzeczy” czy Obchodach 20-lecia Banków Żywności w Polsce.

Co jest treścią jego przemówień? Łukasz mówi o tym, że nie trzeba być idealnym, aby osiągnąć w życiu to, czego pragniemy. Nie trzeba być idealnym, aby działać skutecznie, aby być zmotywowanym, szczęśliwym, cenionym czy spełnionym. Nie trzeba być idealnym, aby zbudować prawdziwy związek. Nawołuje do tego, aby słabości postarać się wyeliminować, a jeśli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć, to aby zrobić z nich nasz atut. I jest jednocześnie żywym dowodem tego, że to co mówi, jest możliwe.

Łukasz Krasoń pomaga ludziom odkryć w sobie wartość i zrealizować marzenia pokazując jednocześnie, że szkoda czasu na narzekanie. A menedżerom i przedsiębiorcom udowadnia, że nie ma problemu, który byłby większy od nich. Pomógł dziesiątkom tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą wzmocnić ducha i wiarę w siebie oraz sięgnąć po to, co wydawało im się nieosiągalne.

Łukasz Krasoń na scenie

Prawdziwą radość widać w oczach

Chcesz, aby Łukasz wystąpił na Twoim wydarzeniu?

Terminy i ceny ustalane są indywidualnie.

Złóż zapytanie
Przemówienie dla Szkoły Inspiracji w Białymstoku

Przemówienie dla Szkoły Inspiracji w Białymstoku

Przemówienie na Podróży Bohatera 2014

Przemówienie na Podróży Bohatera 2014

Łukasz w tłumie

Łukasz w tłumie

Łukasz Krasoń na scenie

Łukasz Krasoń na scenie

owacja na stojąco FIxKraków

owacja na stojąco FIxKraków

Festiwal Inspiracji 2017

Festiwal Inspiracji 2017

Przemówienie firmowe - Rzeszów 2015

Przemówienie firmowe – Rzeszów 2015