Wydarzenie Nie musisz być idealny, aby osiągać niemożliwe

Do wydarzenia zostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Rejestracja rozpocznie się o godzinie 16:30

Tak było na poprzednich edycjach

Zanim osiągniesz w życiu sukces, nierzadko będzie czekać na Ciebie po drodze fura wyzwań i trudnych decyzji. Znacznie łatwiej podołać temu wszystkiemu kiedy jest się otoczonym kochającą rodziną i zgranym zespołem. Nie musisz być idealny, żeby wejść na szczyt. Nie musisz wszystkim się podobać, żeby budzić szacunek!

USŁYSZYSZ SAME AUTENTYCZNE HISTORIE

Każdy, kto wystąpi na scenie, podzieli się z Tobą swoją niesamowitą i inspirującą historią, która wydarzyła się naprawdę. Szymon Hołownia i Piotr Cieszewski przekonają nas, że niemożliwe można nagiąć, kiedy włożymy w naszą prace całe serce oraz dyscyplinę, zaś Łukasz Krasoń kolejny raz udowodni, że to co najtrudniejsze zaczyna być najłatwiejsze, kiedy działamy, a nie myślimy o działaniu. Wszystko zostanie okraszone magią sceniczną Sebastiana Prokopa.

To oni będą Ciebie inspirować

Łukasz Krasoń

Łukasz jest mówcą inspirującym, inicjatorem wielu akcji społecznych. Nazywany jest dr Action w związku z jego dużą aktywnością. Występował na wielu wydarzeniach skupiających setki i tysiące uczestników, na jednej scenie m.in. z: Brian’em Tracy, Jackiem Walkiewiczem, Tomaszem Kamelem, Beatą Kapcewicz, Kevinem Hoganem i wielu innymi. Inspirował środowiska polonijne w USA, Wielkiej Brytanii oraz Holandii. Mimo młodego wieku, jego doświadczenia i zapał pozytywnie wpływają na uczestników jego wystąpień, których wzrusza, inspiruje i zjednuje w pozytywnym działaniu. Tej umiejętności mogą mu pozazdrościć liderzy i menedżerowie wielu zespołów.

Szymon Hołownia

Dziennikarz i publicysta, współpracuje z telewizją TVN. Publikuje na portalu Stacja7.pl. Dwukrotny laureat nagrody Grand Press oraz laureat Dziennikarskiej Nagrody Ślad. Zdobywca Wiktora publiczności za rok 2010 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Założyciel Fundacji Kasisi i Fundacji Dobra Fabryka, wspierających dom dziecka w Zambii, hospicjum w Rwandzie i wiejski szpital w Kongo. Autor licznych książek o tematyce religijnej i społecznej.

Piotr Cieszewski

Przez 10 lat dyrektor oddziału w korporacji budowlanej Skanska, w roku 2015 ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. Obecnie trener przywództwa i profesjonalny mówca specjalizujący się w przemówieniach inspiracyjno- motywacyjnych, a także wykładach biznesowych dotyczących przywództwa, etyki w biznesie, zmiany i pracy zespołowej.

Jego przemówienia to mieszanka doświadczenia, siły, wrażliwości i pasji. Maratończyk, taternik- zdobywca m.in. Mount Everest. Ambasador akcji charytatywnej Szlachetna Paczka, a także członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Mąż oraz ojciec.

Lechosław Chalecki

Od 10 lat tworzy Szkołę Inspiracji, konsekwentnie budując markę człowieka ciągle doskonalącego swoje kompetencje. Jest uznany za mistrza w wyciąganiu dobrych wniosków i tworzeniu sytuacji edukacyjnych.

Stworzył program rozwojowy RAZEM, ułatwiający przejście koniecznych na drodze rozwoju. Jako autor rozpoczął swoją twórczość od niezwykłej książki „Potęga Życia – Jak zacząć od nowa nie zmieniając wszystkiego w okół”. Jest częstym gościem audycji radiowych i eventów organizowanych przez różne organizacje.

 .

Wydarzenie poprowadzi Sebastian Prokop

Z wykształcenia dziennikarz. Współzałożyciel agencji mówców powerspeech.pl i manager gwiazd. Prywatnie pasjonat dobrych śniadań i gitarzysta zespołu punk rockowego.

Dla Kogo?

  • Dla każdego kto czuje, że nie może się dogadać z samym sobą.

  • Dla każdego kto pragnie radzić sobie z codzienną zawieruchą i własnymi słabościami.

  • To wydarzenie jest dla każdego kto chce zmienić coś w swoim życiu na dłużej niż tylko na chwilę.

Gdzie i Kiedy?

widzimy się 15 września od godziny 17:00 do 21:00 w Warszawie

w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

(rejestracja od godziny 16:30)

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego
ul. Modzelewskiego 59,
00-997 Warszawa

Za ile?

Pojedynczy bilet

Wariant podstawowy
97
  • bilet na wydarzenie
  • przerwa kawowa
Rezerwuję

Pakiet na pięć

Propozycja dla grupy
397
  • 5 biletów na wydarzenie
  • przerwa kawowa
Rezerwuję

W przypadku chęci zakupu większej ilości biletów lub chęci wypromowania się na wydarzeniu prosimy pisać na kontakt@lukaszkrason.pl

Nasi Złoci Sponsorzy

Nasi Patroni Medialni

Nasi Partnerzy

Opinie uczestników wcześniejszych edycji wydarzenia

Bywałem na różnych wydarzeniach motywacyjnych czołowych Mówców w Polsce. Jednak to wydarzenie organizowane przez Łukasza i Małgorzatę Krasoń miało swój, niepowtarzalny pierwiastek – klimat, którego nie doświadczyłem u innych gwiazd – szeroko rozumianego – Coaching’u. Długo się zastanawiałem w czym tkwi szkopuł i chyba już wiem… AUTENTYCZNOŚĆ. Łukasz we wszystko, co robi wkłada 100% siebie. Z Jego ust można usłyszeć czystą esencję motywacji, popartą tylko i wyłącznie historiami z Życia – niektóre mogą bawić, smucić, a jeszcze inne skłonić do głębokich refleksji.

Ja również jestem na wózku i można by pomyśleć, że patrzymy z tej samej perspektywy. Nic bardziej mylnego; Łukasz pozwala spojrzeć na własne Życie Jego oczyma, co gwarantuje kopa w zacne cztery litery. Dlatego to nie jest Polski Nick Vujicic. To jest AŻ Łukasz Krasoń.

Łukasz Czerwiński

Absolutnie popieram Twoją postawę. Wspierasz i mówisz ludziom o tym, że warto dbać o to co już mają. Należy cieszyć się z każdego dnia. Cenić każdą wspaniałą chwilę… Dziękować za to co już się posiada i pielęgnować relacje. Marzy mi się spotkać na swojej drodze właściwego partnera.

Adriana Stachurska

Dziękuję bardzo za wydarzenie i cudowna atmosferę, którą tworzą wspaniali i wielcy ludzi. Łukasz płakałam na Twoim przemówieniu… to takie proste, a zarazem tak trudne… ogrom w Tobie siły i miłość do tego co robisz. Wspaniała osoba jest przy Tobie, która również ma moc i siłę, razem możecie osiągnąć wszystko, niemożliwe nie istnieje. Gratuluję… Podziwiam… Wspieram… Przytulam… i proszę o więcej.

Elzbieta Strzyga-Zdanowska

Łukasz Krasoń to świetny mówca motywacyjny oraz człowiek czynu. Jego Historia udowadnia, że niemożliwe można czasem lekko nagiąć. Łukasza miałem przyjemność poznać na jego szkoleniu i facet zaskoczył mnie podejściem, do prowadzenia biznesu, charyzmą oraz odwagą bycia sobą. Łukasz to taki typ człowieka, który widząc, że wiatr wieje zamiast narzekać rozkłada żagle i robi swoje.

Łukasz Chrzanowski

Tematem przewodnim 2 edycji były relacje międzyludzkie. Łukasz podkreślał, że nic nikomu w relacji się nie należy. Zachęcał, byśmy znaleźli z bliskimi wspólny język i nazywali rzeczy takimi, jakie faktycznie są, a nie widzieli ich takimi, jakimi oczekujemy, że będą. Większość z obecnych, wcześniej czy później, uroniła łzę wzruszenia. Na policzkach skropliło się wzruszenie oraz podziw dla siły i wytrwałości, jakie kryją się w tym drobnym mężczyźnie.

Łukasz w swoich pięknych historiach pokazuje to, co jest ważne w życiu, przekazuje uniwersalne lekcje, o których większość z nas doskonale wie, ale nie praktykuje na co dzień. Łukasz ma także „nosa” do dobrych ludzi. Zaprosił na swoje wydarzenie osoby niezwykle otwarte, z serduchem na dłoni. Obnażyły one swoje życiowe doświadczenia, chcąc zagrzać zgromadzonych do walki o marzenia i lepsze życie, by dodać otuchy wątpiącym.

Katarzyna Chylińska